Epoksīda smilšu vai EPOXY QWARTZ grīdas ir bezšuvju klājuma sistēma, kura ir plaši izplatīta vietās ar augstu noslogojumu, piemēram: elektrokāra nepārtraukta kustība ar netīrām, smilšainām riepām un tam līdzīgi.

Epoksīda smilšu bezšuvju klājuma sistēmai ir vairāki ieklāšanas varianti, kuri būtiski atšķiras. Ir iespējams veidot gludas, mēreni gludas, raupjas, mēreni raupjas, krāsainas vai viendabīgas virsmas, taču pats galvenais Epoksīda smilšu bezšuvju klājuma sistēma ļauj ietaupīt naudu! Piemēram – loģistikas noliktava, kopējā platība 2000 m2, tehniskajos noteikumos ir rakstīts kādam ir jābūt grīdas segumam. Katrā noliktavā ir mazaktīvās zonas un aktīvās zonas, kur ir nepārtraukta netīra elektrokāra kustība, parasti šīs zonas ir 50% no kopējās platības. Aktīvajās zonās mēs iesakām Epoksīda smilšu bezšuvju klājuma sistēmu ar slāni 4-5 mm, bet pārējās zonās pilnīgi pietiek ar 2-3 mm, kas tāpat būs ar ļoti augstu nodiluma izturību, bet samazinās klājuma izmaksas.

 

Aptuvenās ieklāšanas izmaksas uz kvalitatīvas, cietas, nebirstošas betona virsmas ar apjomu no 200 m2 un vairāk uz 2-3 mm būs no 25,00 euro par m2.Epoksīda grīdas cena:

Aptuvenās ieklāšanas izmaksas uz kvalitatīvas, cietas, nebirstošas betona virsmas ar apjomu no 200 m2 un vairāk uz 4-5 mm būs no 35,00 euro par m2.